O salonie

Salon pielęgnacji zwierząt „Black Dog” to miejsce, w którym strzyżemy i pielęgnujemy zwierzęta z pasją i miłością. Lata pracy ze zwierzętami nauczyło mnie indywidualnego podejścia do zwierzaka. Wspólny język i porozumienie z czworonogiem jest jedyną szansą na dobrą współpracę.

Miejsce tu znajdzie każdy. Każdy pies jak i kot. Od tych najmniejszych do tych największych, od kundelków po rasowe psiaki.

W Salonie używamy tylko profesjonalnych i najlepszych kosmetyków.

Kosmetyki jakie u nas znajdziecie są z najwyżej półki, tylko po to aby doskonale pielęgnowały szatę Waszych zwierzaków podczas wizyty w salonie. Są bezpieczne dla czworonogów, z niezbędnymi atestami, hypoalergiczne. Będziemy w stanie dobrać odpowiednie kosmetyki do potrzeb szaty i skóry zwierzęcia.

Kosmetyki firm najwyższej jakości jakie znajdziecie w salonie Black Dog to miedzy innymi: Botaniqa Activ Line, K9, Show Season, Chris Christensen, Pure PawsOpawz, I love Pet head, Best ShotArteroOster, Wahl, Dr Lucy, PSH, Davis, VetExpert oraz wiele innych.

W Salonie Black Dog stawiamy na najdoskonalszą i bezpieczną pielęgnację naszych czworonożnych klientów

Twój pupil potrzebuje metamorfozy? To jest właśnie miejsce dla Niego.

Joanna

Wszystko zaczęło się od Maji. Zwykłego, czarnego, małego kundelka, którego adoptowałam z wrocławskiego schroniska w 2000 r.
To właśnie ona pokazała mi jak cudowne są psy i zaszczepiła do nich bezwarunkową miłość. Dzięki niej zaczęła się moja podróż związana także z groomingiem. Była ze mną 16 wspaniałych lat.
Kocham zwierzęta ponad wszystko, a praca z nimi to moja pasja. Są one moim nieodłącznym elementem życia i ciągle mi towarzyszą.

Mój dom jest pełen szczęśliwych nosków. Jestem właścicielem 6 psów, ale w domu sierściuchów jest o wiele więcej. Prowadzę także dom tymczasowy dla organizacji. Posiadam wieloletnie doświadczenie z pracą ze zwierzętami, zdobywam je od 2005 r.

 

 

Katia

W naszym Salonie Black Dog pielęgnuje zwierzęta także Katia, która zawodowo pracowała w salonie groomerskim na Ukrainie. 

W jej domu mieszkają cztery koty, a także dwa Pomeraniany, York i Chihuahua. Wybrała zawód groomera ponieważ kocha zwierzęta, a one towarzyszą jej w życiu od najmłodszych lat. 

Kati uwielbia strzyżenie psów z szatą kędzierzawą, pudle to jej specjalność. Trymowanie również ma świetnie opanowane

Szkoła groomerska, którą ukończyła na Ukrainie opiera się głównie na pracy nożyczkami, a zwierzaki, które wychodzą z pod jej rąk wyglądają zjawiskowo.