Regulamin
UsługiCennik

Regulamin Salonu Pielęgnacji zwierząt BLACK DOG

1. Psy są strzyżone bez żadnych środków uspokajających oraz używania przemocy.

2. Narzędzia oraz stanowisko pracy są każdorazowo po wykonaniu usługi dezynfekowane i sterylizowane.

3. W salonie wykorzystujemy tylko profesjonalne kosmetyki, posiadające odpowiednie certyfikaty czy atesty.

4. Wizyty ustalane są telefonicznie bądź przez portal społecznościowy Facebook.pl, w momencie odwołania wizyty właściciel zobowiązany jest poinformować o tym fakcie niezwłocznie Salon.

5. Podczas umawiania terminu usługi w Salonie, prosimy poinformować, jeżeli jest to pierwsza wizyta psiaka, w celu rezerwacji większej ilości czasu dla pupila.

6. Właściciele psów zobowiązani są o poinformowanie przed wizytą, o ewentualnych chorobach, alergiach, zmianach skórnych i o trudnym zachowaniu psa.

7. Właściciele psów agresywnych proszeni są o informację o agresji psa i zabezpieczeniu kagańcem.

8. Psy stare, chore, bojaźliwe czy impulsywne strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność.

9. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, jeżeli właściciel zataił przed wykonaniem usługi fakt istnienia choroby np. zaziębienia, padaczki, czy psa który jest niestabilny emocjonalnie.

10. Salon zastrzega sobie prawo odmowy strzyżenia psa, jeżeli Groomer stwierdzi, że strzyżenie może pogorszyć stan zdrowia psa.

11. Salon ma prawo skonsultować zwierzę w przychodni weterynaryjnej Vetan 3 jeśli stan zwierzęcia będzie zagrożony w trakcie trwania usługi pielęgnacyjnej na koszt właściciela – zwłaszcza zwierzęta starsze, z chorobami serca.

12. Salon zastrzega sobie prawo do odmowy usługi lub przerwania w trakcie jej trwania jeśli zwierzę stwarza realne zagrożenie dla groomera bądź dla siebie samego.

13. Zwierzęta, którym właściciele podali środki uspokajające/odurzające zobowiązani są wcześniej skonsultować i umówić wizytę w salonie.

14. Usługi groomerskie nie są wykonywane w Salonie przy zwierzętach z zakaźnymi chorobami/ zakaźnymi chorobami skóry.

15. Psy strzyżone na krótko w okresie zimowym są strzyżone na odpowiedzialność właściciela, muszą zostać zabezpieczone przy odbiorze w ubranko/kocyk, wskazany transport do domu samochodem.

16. Psy, które przychodzą tylko na strzyżenie, bez kąpieli muszą zostać wcześniej wykąpane oraz rozczesane – max 24h przed wizytą.

17. Psy, które przychodzą na trymowanie, przed wizytą nie powinny być kąpane przez około 2 tygodnie.

18. Usługa pielęgnacji i strzyżenia psa powinna odbywać się bez obecności właściciela, co ułatwia pracę groomerowi, pies jest spokojniejszy, nie wierci się, chętniej współpracuje i skraca to czas jego pielęgnacji.

19. Usługa pielęgnacji zwierzęcia może odbywać się w obecności właściciela jeśli zwierzę prawidłowo współpracuje.

20. Przed wizytą w salonie konieczne jest zapewnienie psu spaceru, aby załatwił swoje wszystkie potrzeby.

21. Przed wizytą w Salonie niewskazane jest karmienie psa.

22. Zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela zwierzaka bez wcześniejszego uzgodnienia.

23. Pies zostaje wydany wyłącznie osobie, która go przyprowadziła do salonu lub osobie przez nią wskazanej.

24. Każdy pies i kot powinien mieć aktualną książeczkę zdrowia z aktualnym świadectwem szczepień przeciwko wściekliźnie.

25. Cennik widniejący w salonie jest orientacyjny. Ostateczna cena zabiegów jest ustalana indywidualnie, jest ona uzależniona od stanu sierści, poziomu skołtunienia, wielkości pupila oraz jego zachowania

26. Zwierzętom ADOPTOWANYM przysługuje RABAT 10 % – za okazaniem umowy adopcyjnej lub innego dokumentu.

27. Korzystanie z usług w naszym salonie jest jednocześnie zgodą na publikacje wizerunku pupila na naszej stronie oraz na portalu Facebook.pl w celach marketingowych.

28. Pozostawiając psa pod naszą opieką w naszym salonie klient zgadza się z punktami regulaminu.